طراحی سایت

طراحی سایت با قالب اختصاصی وردپرس به شما یه سایت با دیزاین جذاب همراه با امنیت، امکانات و سئو پذیری خوب میده که برای کار کردن باهاش نیاز به دانش برنامه نویسی نداری!!

قالب اختصاصی شرکتی
هاست و دامنه یکساله
کد نویسی اختصاصی
طراحی گرافیست
سه ماه پشتیبانی رایگان
تحویل 2 ماهه
سئو پذیری عالی
آموزش کار با وبسایت
امنیت بالا
تحویل سورس کد
قابل توسعه بالا
بک آپ گیری اتومات
پنل کاربری + تیکت
رسپانسیو(واکنش گرا)
شروع قیمت از 15.000.000 T
قالب اختصاصی فروشگاهی
هاست و دامنه یکساله
کد نویسی اختصاصی
طراحی گرافیست
سه ماه پشتیبانی رایگان
تحویل 3 ماهه
سئو پذیری عالی
آموزش کار با وبسایت
امنیت بالا
تحویل سورس کد
قابل توسعه بالا
بک آپ گیری اتومات
پنل کاربری + تیکت
رسپانسیو(واکنش گرا)
شروع قیمت از 20.000.000 T

راهنمای طراحی سایت

احتمالا تاکنون به سایت های زیادی مراجعه کردید و طراحی های گوناگونی را مشاهده کرده اید. آیا از طراحی سایت راضی بوده اید؟ آیا پویایی موجود در قالب سایت، رضایت بخش و کارا بوده است؟ نکات زیادی برای طراحی هر چه بهتر سایت موثر می باشند. طراح سایت، باید بداند که نکات زیادی را رعایت کند تا بتواند خروجی مناسبی از کار به مشتری خود، ارائه دهد.

در این صفحه قصد داریم از صفر تا صد طراحی سایت را بیان کنیم و مهم ترین ویژگی هایی که می تواند در این طراحی موثر باشد را ارائه دهیم. ما، در زمینه ی طراحی و سئو سایت فعالیت می کنیم و به دلیل استفاده از تیم حرفه ای و کاربلد، می توانیم بهترین و پویا ترین قالب و طراحی سایت را به شما مخاطب گرامی ارائه دهیم. اگر علاقه مند به دریافت قالب اختصاصی از آسابرند می باشید، کافیست فرم ثبت درخواست را تکمیل کنید تا از خدمات مجموعه، بهره مند شوید.همچنین می توانید از طریق، واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت آسابرند

طراحی سایت حرفه ای، نیازمند برخورداری از مهارت می باشد

مفهوم طراحی سایت

قبل از اینکه وارد مباحث پیچیده تری شویم، اجازه دهید تعریفی از مفهوم طراحی سایت ارائه دهیم. اگر سایتی را طراحی و بهینه سازی کنیم یا یک سایت قدیمی را دوباره طراحی کنیم، به این فرآیند طراحی سایت گفته می شود. در حال حاضر، بسیاری از مجموعه ها و سایت ها وجود دارند که کار طراحی را انجام می دهند. حتی در حال حاضر بسیاری از قالب های آماده در بستر اینترنت وجود دارند که برای استفاده از آن ها، تنها باید آن را خریداری و داخل سایت قرار داد. قطعا استفاده از یک طرح خاص و منحصر به فرد در بازدهی هرچه بیشتر سایت، مناسب تر می باشد. بنابراین باید طراحی سایت را جدی گرفت و برای بدست آوردن بهترین نتیجه، بهترین تصمیم ها را گرفت.

اگر بخواهیم مثالی از طراحی سایت بزنیم، می توان به سایت خودمان اشاره کرد. در این سایت از قالب اختصاصی استفاده شده و برای هر بخش از آن، بهینه سازی مناسبی شکل گرفته است.

هر چه قدر فروشگاه قدرتمندی داشته باشید اما قالبی مناسب برای سایت خود نداشته باشید، نمی توانید به طور مناسب با مخاطبین خود در ارتباط باشید. قطعا یک طراحی نامناسب، باعث خروج کاربر از سایت می شود. بنابراین به طراحی سایت بسیار توجه داشته باشید. در ادامه اشاره ای به مراحل طراحی سایت خواهیم داشت.

مراحل طراحی سایت

به طور کلی، طراحی سایت در ۴ مرحله انجام می گیرد. در هر مرحله، فعالیت های خاص و منحصر به فردی انجام می گیرد تا روند کلی کار، انجام شود. در ادامه با هم این مراحل را بررسی می کنیم.

مرحله ی نخست، طراحی وایر فریم می باشد. به عبارتی وقتی مشتری، درخواست طراحی سایت را داده است، باید با توجه به نیاز های مشتری و اینکه چه چیزهایی باید در طراحی گنجانده شوند، یک نقشه ی راه ترسیم می شود. در این نقشه باید محل قرار گیری المان ها و عناصر مشخص شوند و به طور کلی، یک نمای کوچک از کار اصلی شکل بگیرد. به تمام این موارد در مرحله ی نخست، طراحی وایر فریم گفته می شود.

یک طراحی ایده آل، باید توانایی اجرا روی بستر های مختلف را داشته باشد

پس از این مرحله، به مرحله ی دوم می رسیم. در این بخش باید از طرح های گرافیکی استفاده کنیم. به عبارتی پس از اینکه یک نقشه یا پلان از سایت مورد نظر ترسیم کرده ایم، نوبت آن می رسد با عناصر گرافیکی، طرح و نقشی به این نقشه دهیم. با توجه به اینکه کسب و کار مورد نظر در چه حیطه ای می باشد، رنگ بندی و عناصر گرافیکی مجموعه تکمیل می شود.

در مرحله سوم، طراحی سایت وارد مرحله ی کدنویسی می شود. در این مرحله طراح سایت باید عناصری که در بخش اول گنجانده شده و در بخش دوم رنگ و لعاب پیدا کرده را به کد های مناسب تبدیل نماید. در این بخش می توان از برنامه های مدیریت محتوای مختلفی استفاده شود که یکی از این موارد، وردپرس می باشد. در حال حاضر وردپرس بیشتر از سایر برنامه های مدیریتی، مورد استفاده قرار می گیرد. البته این امکان نیز وجود دارد که یک فریم ورک اختصاصی طراحی شود اما این موضوع به نظر مشتری و مقدار بودجه ی اختصاص داده شده بر می گردد.

مرحله ی آخر و ایجاد سایت با طرح جدید

سرانجام در مرحله ی آخر و پس از ۳ قدم، باید کار راه اندازی سایت انجام شود. در این مرحله، کار طراحی سایت به اتمام رسیده و باید سایت مورد نظر با قالب جدید، راه اندازی شود. در این مرحله، تمام فعالیت های انجام شده توسط طراح مشخص می شود و به همین علت، اصلی ترین مرحله ی طراحی می باشد.

لازم است در حین طراحی یک سایت، به عناصری همچون رنگ و فونت، توجه شود

به طور کلی تمام ابزار هایی که برای طراحی سایت نیاز است، یک سیستم قدرتمند و زبان برنامه نویسی می باشد. البته که برخورداری از مهارت مناسب و تجربه ی کافی، می تواند طراح را در تکمیل یک طرح ایده آل، یاری نماید.

طراحی یک سایت، به چند حالت امکان پذیر می باشد؟

طراحی سایت به دو حالت امکان پذیر می باشد: استاتیک و داینامیک. هر کدام از این روش ها، ویژگی های خاص خود را دارند. برخی از مدیران سایت ممکن است از طرح استاتیک استفاده کنند و سفارش طراحی بدین صورت را بدهند. برخی دیگر نیز از طرح داینامیک استقبال کرده و دستور طراحی بدین صورت را ارسال می کنند. در ادامه باهم این دو طرح را بررسی می کنیم.

طراحی به سبک استاتیک

طراحی سایت به صورت استاتیک، بدین صورت می باشد که ابتدا طراحی هر قسمت از سایت به صورت مجزا انجام می شود. سپس چنین طرحی درون سایت و روی سرور، بارگذاری می شود. معمولا سایت هایی از طراحی استاتیک استفاده می کنند که می دانند محتوای سایت آن ها تا مدت ها تغییر پیدا نمی کند. چون اگر محتوا تغییر کند، باید طراحی سایت نیز از نو ایجاد شود. در حال حاضر که سیستم های مدیریتی مانند وردپرس وجود دارد، سایت های کمی از طراحی استاتیک استفاده می کنند و اکثر آن ها روی به طراحی داینامیک می آورند. حال نگاهی به این سبک از طراحی می کنیم.

طراحی به سبک داینامیک

در طراحی سایت به سبک داینامیک، شاهد این حالت می باشیم که تمامی محتوای سایت، توسط مدیر قابل تغییر می باشند. به عبارتی برخلاف حالت استاتیک، در این حالت مدیریت می تواند دائما محتوای متفاوتی تولید و روی سایت بارگذاری نماید. به عنوان مثال، می توانید یک سایت خبری را در نظر بگیرید. در این گونه از سایت ها، محتوا دائما متفاوت است و در طراحی سایت نیز مشکلی به وجود نمی آید.

هدف از طراحی سایت

اگر در حال حاضر در گوگل یک جستجوی ساده انجام دهید، متوجه می شوید که سایت های زیادی برای موضوعات متنوعی تشکیل شده است. به دلیل گسترش کسب و کار ها و سایت های مختلف، طراحی سایت نیز به شدت توسعه یافته و افراد زیادی در قامت طراح سایت، کسب درآمد می کنند. بسیاری از کسب و کار ها برای تبدیل مشاهده کننده به خریدار، باید سایتی را راه اندازی کنند تا مشتریان بتوانند به راحتی فرآید خرید خود را تکمیل نماید. به عنوان مثال، بسیاری از مجموعه های فروشگاهی که درون شبکه ی اینستاگرام مشغول به فروش کالا های خود می باشند، برای راحت تر شدن فرآیند فروش، وب سایت شخصی خود را ایجاد کرده اند.

 

کدنویسی، از جمله عواملی می باشد که تاثیر بسزایی در طراحی سایت دارد

بنابراین عمده ترین و اصلی ترین دلیل طراحی سایت را می توان ایجاد سهولت در فرآیند کسب و کار دانست. همچنین بسیاری از مدیران برای کسب درآمد، وب سایت خود را ایجاد می کنند.

ویژگی های طراحی سایت جذاب و انحصاری

ما، با طراحی سایت به صورت انحصاری و کدنویسی تخصصی، ویژگی های فوق العاده ای را به سایت شما اهدا می کنیم. در ادامه به ویژگی هایی اشاره خواهیم نمود که با طراحی اختصاصی بدست می آورید.

۱- کدنویسی به صورت اختصاصی، یکی از این ویژگی ها در طراحی سایت می باشد. در حال حاضر در بستر اینترنت، مجموعه هایی زیادی می باشند که با هزینه ی کمتر، یک کد از پیش آماده شده را برای شما ارسال می کنند. این کد برای سایت های زیادی ارسال می شود که نتیجه ی نامناسبی را در پی دارد. به وسیله ی کد اختصاصی، می توانید هر ظاهری را به وب سایت خود اهدا نمایید و درگیر هرگونه محدودیتی که در قالب های عمومی وجود دارد، نشوید. همچنین آمار و نتایج استثنایی برای سایت شما شکل می گیرد که می تواند بسیار جذاب و خاص باشد.

۲- یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در طراحی عمومی قالب ها ارائه می شود عدم ارتباط قالب یا طراحی سایت با برند شما دارد. به عنوان مثال ترکیب فونت یا رنگ آن ها می تواند بسیار مهم قلمداد شود. با طراحی سایت اختصاصی توسط تیم ما، می توانید تمام این مشکلات را حل شده بدانید و از داشتن یک سایت با طراح خاص و منحصر به فرد، بهره مند شوید.

 

اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی انجام شود، مزایایی زیادی از جمله کسب بازدید کننده ی بیشتر را به ارمغان می آورد

۳- طراحی سایت به صورت اختصاصی، باعث ایجاد سادگی در دسترسی به مطالب و سهولت انجام کار با آن می شود. شاید در نگاه اول فکر کنید که سایت های خاص و متمایز، دارای دسترسی های پیچیده ای می باشند. در حالی که کاملا برعکس فکر می کنید. زیرا در این سایت ها، ساده سازی به صورت فوق العاده ای انجام شده است. شما می توانید با بهره مندی از طراحی سایت به صورت انحصاری، از راحتی کار با قالب خود لذت ببرید.

۴- بسیاری از قالب های عمومی، دارای ساختار و معماری ضعیف می باشند. به عبارتی در طراحی سایت، باید از ساختار و معماری قدرتمند استفاده شود تا تمایز موجود در رقابت با رقبا، مشخص شود. قالب و طراحی اختصاصی، باعث می شود زیرساخت سایت قوی شود و سرعت بارگذاری مطالب نیز به صورت شگفت انگیزی افزایش پیدا کند.

۵- یکی دیگر از فعالیت های که آسابرند در کنار طراحی سایت انجام می دهد، فرآیند سئو می باشد. استفاده از سئو در عناصر مختلف در طراحی سایت، باعث می شود که موتور های جستجوگر، افراد بیشتری را به درون سایت مورد نظر، وارد کند. در طرف مقابل، اگر سایت شما مطابق با seo مدنظر گوگل نباشد، این موتور جستجوگر، افراد کمتری را وارد سایت شما می کند که می تواند به صورت مستقیم با کاهش درآمد مدیریت، در ارتباط باشد.

۶- طراحی به صورت واکنش گرا و سازگار، از دیگر ویژگی های یک طراحی سایت ایده آل می باشد. واکنش گر بودن سایت، بدین معنا می باشد که افراد با پلتفرم های مختلف و نمایشگر های گوناگون، وارد سایت شما می شوند و هیچکدام از این افراد، محتوایی به هم ریخته یا نامنظم را نمی بینند. در واقع اگر فردی با لپ تاپ اپل وارد سایت شما شود یا شخص دیگری با گوشی سامسونگ و با صفحه نمایش ۶ اینچی وارد سایت شما شود، یک حالت منظم از محتوای شما را مشاهده می کنند.

کلام آخر

در این مقاله، سعی شد به صورت کامل و جامع درباره ی طراحی سایت، مطالب ارائه شوند. ویژگی های یک قالب اختصاصی، می تواند به صورت مستقیم در بالا بردن رتبه ی سایتتان، موثر واقع شود. بنابراین نیاز است به این بخش، توجه خاصی شود.

 

با برنامه ریزی صفر تا صد طراحی، می تواند سایت شما را دچار تغییرات شگرف کرد

آسابرند، با برخورداری از تیمی با تجربه و حرفه ای، می تواند تضمین ارائه ی یک طراحی خاص و ایده آل را به مشتریان خود دهد. تیم ما در چند مرحله، طراحی سایت را انجام می دهد. در مرحله ی نخست، نیازسنجی مشتری انجام می شود و تمام موارد مورد نیاز، لحاظ می شود. در مرحله ی دوم، طراحی به صورت ui و ux انجام می شود. در فاز سوم، طرح پیشنهادی به کارفرما تبدیل به کد های فرانت می شود. در مرحله ی بعدی و پس از تایید کارفرما، این طرح تبدیل به قالب می شود و به صورت اختصاصی، کدنویسی آن انجام می شود

قالب و طراحی سایت انجام شده توسط آسابرند، دارای مزایایی فوق العاده از جمله امنیت بالا و برخورداری از سئوی با کیفیت می باشد. به عبارتی، ما با طراحی همه جانبه، جای هیچ شک و شبهه ای را به جا نمی گذاریم. برای سفارش خدمات ، کافیست فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید. در انتها امیدواریم از این صفحه لذت برده باشید و اطلاعات کافی را از این محتوا، بدست آورده باشید.

در تماس باشید