تبلیغات پزشکان

تیم آسابرند با در نظر گرفتن زمان کم و ارزشمند پزشکان پکیج خدماتی را برایتان در نظر گرفته که کمترین نیاز به حضور و نظارت پزشکان همراه با بهترین نتیجه و جذب مخاطب برایتان محقق گردد.

پکیج تبلیغات پزشکان

تعرفه خدمات تبلیغات پزشکان

پلن نقره پلن طلا پلن الماس
طراحی سایت قالب آماده قالب اختصاصی قالب اختصاصی
سئو On-Page
مدیریت سئو Off-Page
برنامه ریزی سئو Off-Page
مدیریت اکانت اینستاگرام
تولید محتوا (عکس و استوری)
ادیت ویدئو
مدیریت کمپین تبلیغاتی سایت
مدیریت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام
عکاسی و فیلم برداری حضوری
هزینه ماهیانه تماس بگیرید

نمونه کارها

تبلیغات پزشکان

امروز قصد این را داریم تا فرایند برندینگ و جذب مخاطب پزشکان که ما آن را تبلیغات پزشکان نامگذاری میکنیم. امروزه با توجه به ورود فضای دیجیتال به زندگی هایمان افراد هدف گذاری خیلی از امور خود را از طریق فضای دیجیتال انجام میدهند که تبلیغات پزشکان بخش مهمی از آنرا شکل میدهند.

در تبلیغات پزشکی هدف نمایان شدن خدمات پزشکان برای بازدید و کمک به افراد در انتخاب پزشک خود میباشد. تبلیغات پزشکان به هیچ عنوان اگر بصورت صحیح انجام شود به اعتبار پزشکان لطمه نخواهد زد، در ادامه راه و روش تبلیغات پزشکان را بیشتر برایتان توضیح میدهیم.

 

چگونگی تبلیغات پزشکان

پزشکان در اولین قدم باید ثبت و راه اندازی وبسایت و شبکه های اجتماعی خود را انجام دهند با انجام این امور میتوانند با مخاطبان و طرفداران خود در ارتباط باشند . با این اقدام در آینده قادر خواهند بود تا یکی از گزینه های افراد برای انتخاب پزشک خود باشند ، اما همین کافی نیست.

از نظر متخصصین ما پیج ها و وبسایت شما باید آنقدری بهینه ، زیبا ، هدفمند و اصطلاحا دم دست باشند که یک گزینه برای انتخاب به حساب بیایند .

تبلیغات پزشکان

طراحی سایت پزشکی

در این پکیج در اولین قدم با طراحی سایت پزشکی به صورت قالب اختصاصی و یا قالب آماده شالوده ی شروع دیجیتال مارکتینگ برای پزشکان چیده می شود. ما با در نظر گرفتن اصول طراحی و دیزاین روز و همچنین اصول سئو سایت پزشکی ، بهترین وبسایتی رو که با بودجه ای که مد نطر دارید برایتان فواهم میکنیم.

تجربه ای که ما در طراحی سایت و سئو سایت پزشکی داریم برای خودمان باورکرنی نبود و روزی اولین پروژه پزشکی ما در کلمه تخصص خود بعد از یکسال تلاش به لینک اول صفحه اول رسید ، به این نتیجه رسیدیم که برای بازاریابی پزشکان یکی از بهترین روش ها سئو حالا چرا؟ تصور کنید در کلمه تخصصی خود ماهی ۲۰ هزار کاربر با وبسایت شما در نتایج گوگل روبه رو بشن . حالا فکر میکنید چند نفر از این تعداد به شما مراجعه میکنن؟

تولید محتوا برای پزشکان

پس از ساخت شبکه های اجتماعی و وبسایتتان شما نیاز به تولید محتوایی ارزشمند دارید، یک صفحه بدون محتوا بی معنی است…

تولید محتوایی که در این پکیج برایتان در نظر گرفتیم به دو دسته تقسیم می شود ، مورد اول تولید محتوا متنی و عکس های وبسایته که مربوط میشه به سئو سایت و به هم وابسطه هستن و مورد دوم میشه تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی از جمله درست کردن عکس ها و تدوین ویدیو ها که نیاز هاتون برای درج محتوا تو شبکه های اجتماعی رو برطرف میکنه. در نظر داشته باشید که وبسایت شما نقش آتش رو داره و شبکه های اجتماعی نقش بنزین.

گروه متخصصین آسابرند با توجه به تجربه کارکرد با پزشکان ، هر چیزی رو که نیاز داشته باشید تو این پکیج خدماتی براتون در نطر گرفته.

همزمان با تولید محتوا ، محتوای شما نیاز به یکسری اطلاعات و عکس های گرافیکی دارد تا مخاطب احساس بهتری با مطالب شما داشته باشد.

سئو تخصصی برای پزشکان

پس از آماده شدن یک محتوای مناسب برای هدر نرفتن تلاشتان شما نیاز دارید تا دیده شوید ، و دیده شدن نیز چیزی نیست جز فرایند سئو گوگل که با آن میتوانید به صفحات اول گوگل نزدیک شوید.

فرایند سئو پزشکی شما در پکیج تبلیغات پزشکان تشکیل میشه از ۳ کار مختلف سئو

  • سئو تکنیکال
  • سئو on-page (سئو داخلی)
  • سئو  off-page (سئو خارجی)

در نطر داشته باشید که سئو سایت مدت زمان و میزان هزینه دقیق آن مربوط به سختی و یا آسونی کلمات هدف شما و همچنین میزان کارکرد و هزینه رقبا در این کلمات خیلی مهمه ، و مدت زمان انجام شدنش هم بین ۶ماه تا ۱۸ ماه طول میکشه. اما زمانی که ریسک و سرمایه گذاریتون جواب بده خودتون خواهید دید که سئو پزشکی ارزشش رو داره.

همزمان با وبسایتتان اگر جذب مخاطب هدفمند در شبکه های اجتماعی بدرستی انجام شود ، بزودی سرمایه گذاریتان جواب خواهد داد.

مدیریت کمپین های تبلیغات پزشکان

خیلی از پزشکان هستند که دوست دارن قبل از نتیجه گرفتن از سئو از همان ماه های اول با توجه به هزینه ای که میکنن نتیجه ی آن رو در همان ماه ببینن ، ما برای این نیازتان بخش مدیریت کمپین های تبلیغاتی رو در نظر گرفتیم که با توجه به هزینه ای که برای تبلیغات کلیکی و بنری در نظر خواهید گرفت بهترین بازدهی تبلیغاتی و مراجعه رو برایتان رقم میزنیم. این تبلیغات بسیار پر بازده و هدفمند هستند و بسته به میزانی که هزینه کنید همانقدر بازدهی برایتان به وجود می آید. اگر وقت مدیریت کمپین های تبلیغاتی خودتون رو ندارید ما این کار رو در پکیج تبلیغات پزشکان براتون انجام میدیم.

 

اسابرند

نتیجه تبلیغات پزشکان

نتیجه زحمات ، وقت و هزینه ایی که برای این کار صرف کردید به شما بر میگردد وبعد از آن شما در صفحه اول گوکل قرار دارید ، در شبکه های اجتماعی دارای هزاران مخاطب هستید که اگر روزی قرار باشد برای امور پزشکی کسی را انتخاب کنند آن شما هستید و این یعنی شتابدهی به کسب و کارتان .

تبلیغات پزشکان یک معامله دو طرفه است ، که هم شما از مخاطبانتان در آینده سود میبرید و هم مخاطبانتان از محتوای ارزشمند شما بهره مند میشوند.

در اول مقاله ذکر کردیم این نوع تبلیغات اگر به شیوه درستی انجام شود به اعتبار حرفه ایتان لطمه ایی وارد نخواهد کرد اما اگر نوع آن فقط بحث تبلیغات باشد مانند یک آگهی و یا نصب یک بیلبورد که سود آن فقط یکطرفه خواهد بود ومخاطبان هیچ محتوای ارزشمندی را دریافت نکنند،میتواند بزرگترین اشتباه ممکن در عرصه ی پزشکی باشد.

از آنجایی که پزشکان مشغله های زیادی دارند و انجام این امور کار یک نفر نیست، پزشکان به یک تیم متخصص در زمینه ی تبلیغات پزشکان و برندینگ نیاز دارند اما انتخاب این تیم کار راحتی نیست چون اگر اینکار با کوچکترین اشتباه و خطایی روبرو شود میتواند نتیجه ی عکس برایتان داشته باشد .

درصورت نیاز میتوانید در صفحه ی خدمات ما درخواست مشاوره ی رایگان را به متخصصین آسابرند بدهید.

در تماس باشید